Z detailingiem zaczęliśmy przygodę już dawno temu, jeszcze gdy pojęcie „detailing” nikt nie znał,  dbając o swoje auta i rodziny, mając z tego przyjemność i tak przerodziło się to z hobby do profesjonalnej firmy. Działamy od 2017 roku, nabywając cały czas doświadczenie, nie zatrzymujemy się i cały czas się doszkalamy, szukamy nowych rozwiązań oraz testujemy nowe kosmetyki.

W Shine Machine najważniejsze są profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego auta. Niezależnie czy posiadają Państwo minivana użytkowanego przez całą rodzinę, oldtimera czy ekskluzywną limuzynę, każde auto zasługuje na to aby być zadbane i aby Państwo mogli cieszyć się nim jak najdłużej. W Shine Machine możemy przywrócić połysk i głębię lakieru, kompleksowo oczyścić i zaimpregnować wnętrze pojazdu oraz przeprowadzić renowację wraz z zabezpieczeniem wszystkich elementów auta używając odpowiednio dobranych preparatów najwyższej jakości.

Auto detailing jest procesem złożonym dlatego jego pełen zakres omawiany jest z Państwem indywidualnie, ponieważ każdy szczegół jest dla nas bardzo istotny przy pracy z autami.

Nie boimy się wyzwań! Zapraszamy do nas z nietypowymi defektami, ubytkami czy innymi wadami, postaramy się sprostać każdej z nich.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby chcące przywrócić doskonały wygląd auta, fanów motoryzacji także tej starszej oraz posiadaczy nowych samochodów pragnących zabezpieczyć lakier przed zarysowaniami.