59192803_495181954351899_2916127969002913792_n

Detailing wnętrza

Polega na bardzo dokładnym sprzątaniu, od odkurzania przez czyszczenie tworzyw oraz tapicerki skórzanej wraz z impregnacją. W detailingu wnętrza zalicza się także pranie tapicerki, polerowanie dekorów drewnianych, malowanie elementów czy naprawę drobnych uszkodzeń.

oferta_felga1

Detailing zewnątrz

Jest to bardzo złożony proces mycia i czyszczenia karoserii od mycia szamponem, przez deironizację, odsmalanie i glinkowanie, usuwając wszelkie wtrącenia w lakierze. Tak samo dotyczy to mycia felg, nadkoli i czyszczenie zakamarków pędzelkami. Taki proces pozwala na przygotowanie lakieru do korekty i aplikacji wosków czy powłok ochronnych.

Korekta lakieru

Odświeżenie lakieru zaczyna się od tzw. jednoetapowej korekty, polega to na usunięciu drobnych rys, zmatowień czy nalotu od twardej wody. Co pozwoli nam usunąć od 20% do nawet 50% wszystko zależy od twardości lakieru.
Następnie mamy korektę dwuetapową w której używamy twardszych padów polerskich oraz mocniejszych past, następnie wykańczamy lakier tzw. pastami finish. Efekt do 80% rys zostaje usuniętych.
Następnie mamy korektę trzy-etapową w której jeśli jest taka potrzeba matowimy lakier papierami wodnymi o różnej gradacji a następnie wykańczamy go dwu i pierwszym etapem. Efekt do 99% rys zostaje usuniętych, także mora.

IMG_1163A

Powłoki ochronne

Podstawowym zabezpieczeniem lakieru auta jest aplikacja wosku, to pozwoli na ochronę lakieru oraz dużo łatwiejsze utrzymanie auta na okres od 3 do 6 miesięcy. Następnie mamy powłoki kwarcowe (ceramiczne) W cenie każdej aplikacji ceramiki jest odświeżenie lakieru, nawet w nowych autach jest to wymagane przed nałożeniem powłoki ochronnej. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w aplikacji powłok. Nakładamy tylko i wyłącznie powłoki renomowanych producentów. Powłoki które aplikujemy utrzymują się na lakierze od 2 do 5 lat!! Oprócz powierzchni lakierowanych istnieje również możliwość zabezpieczenia felg, elementów plastikowych, szyb oraz el. wewnątrz auta np. tapicerki skórzanej.

przed_po_lampy 4a

Renowacja lamp

Jeśli klosze lamp są zmatowiałe, zżółkłe i mają sporo zarysowań to jesteśmy w stanie doprowadzić je do idealnego stanu. Proces renowacji kloszy reflektorów polega na usunięciu wszelkich zmatowień, plam i rys, następnie klosze są zabezpieczane specjalną powłoką bądź NOWOŚĆ – oklejanie folią bezbarwną co daję najmocniejszą ochronę kloszy.

IMG_20221020_112150

Oklejanie

Nowość w naszym studiu! Jest to jedno z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o zabezpieczenie karoserii, bezbarwna folia PPF. Pozwala to na świetną ochronę przed kamieniami, owadami, zarysowaniami czy nawet drobnymi przetarciami. Podstawowym zabezpieczeniem jest oklejenie wnęk pod klamkami, dół błotnika czy ranty drzwi i progi. Idąc dalej możemy zabezpieczyć front auta -zderzak, maska, błotniki bądź całe auto. Istnieje również możliwość zmiany koloru, bądź oklejenie np: lusterek, dachu.

IMG_6370a

Renowacja felg

Istnieje możliwość naprawy - renowacji felg, jeśli klient sobie życzy można przemalować w wybrany przez siebie kolor bądź łącznie kolorów (przykładowo czarny front, srebrny środek) Na miejscu możemy również zmienić opony i wyważyć koła.

inspekc_01

Pozostałe usługi

Nasze usługi wciąż się powiększają, możemy dla Państwa wykonać również:
- renowację tapicerki skórzanej,
- malowanie drobnych elementów,
- serwis oraz odgrzybianie klimatyzacji,
- wymianę filtra kabinowego,
- zmianę opon oraz wyważanie,
- sprawdzenie stanu lakieru (grubości),
- montaż elementów dodatkowych jak:
dokładki, spojlery itp.
- usługa door to door.